Su Kollektörü Yenileme

Belediye su dağıtım tesisatlarının, daire veya iş yerlerine dağılım tesisatına su sayaç kolektörü denir.

Eski su sayaç kolektörleri demir malzeme imalat olması nedeniyle, zamanla (sulardaki taş ve kum) nedeniyle paslanma ve çürümeler meydana gelmektedir. Bu nedenle yapılarımızda günlük su ihtiyaçlarımızın gereksinimi olan bataryalar, şofben veya kombi sistemleri, duş sistemleri vb. sistemlerde paslı su akması ve cihazlarımızda arızalara yol açmaktadır.

En önemlisi zaman içerisinde insan sağlığını da tehdit etmektedir. Bu nedenle YAŞAR TESİSAT olarak; su sayaç kolektörünüz son sistem paslanmaz çelik su sayaç kolektörü ile yenilemenizi öneriyoruz.

Firmamız; ASKİ onaylı malzemelerden imalat yapılarak, kaliteli malzeme ve işçilik ile montaj hizmetini garantili olarak yapmaktayız.Eskiden beri kullanılan fitings su sayaç kolektörü sistemi ( galvaniz döküm ) malzeme imalatlı olarak üretilmektedir. Zamanla korozyona uğrayarak paslanmalar ve çürümeler meydana gelmektedir. Bu sorunu firmamız YAŞAR TESİSAT olarak periyodik ( 5 yılda bir ) olarak temizleme yapılarak kolektörün ömrü uzatılmaktadır.

Yaşar Tesisat
olarak verdiğimiz başlıca hizmetlerimiz;

Su Sayaç Kolektörü Yenileme
Paslanmaz Çelik Su Sayaç Kolektörü
Sayaç Kolektör Tesisat Tamiri
Su Sayaç Kolektörü Vanaları Yenileme
Su Sayaç Kolektörü Temizleme
Bina Su Tesisatı Yenileme
Bina ve Daire Su Tesisatı Yenileme
"YAŞAR TESİSAT; firmamız için müşteri memnuniyeti daima önemli bir konudur. Yaptığımız bütün hizmetlerimiz için garanti vermekteyiz."

Anahtar Kelimeler: su sayaç kolektörü yenileme / sayaç kolektörü ankara/ paslanmaz çelik sayaç kolektörü ankara / su kolektörü ankara/ su kolektör tesisatı/ su sayaç kolektörü ankaraBİZE ULAŞIN

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

 

Adres:  23 Nisan Mahallesi Kanlıca Sokak 1/A Keçiören/Ankara

Telefon: 

 0553 945 9606 - Tahsin Yaşar

0555 089 1010 - Ahmet Yaşar

Email:  info@ankarasukacaktespiti.com

 

ankarasukacaktespiti.com Yaşar Tesisat'ın Bir Markasıdır...

.

Copyright 2020 All rights reserved.
ankarasukacaktespiti.com