whatsapp

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı nedir gibi bir sorunun cevabını aslında çoğumuz tanımlayabiliriz. Gider hatlarından döktüğümüz pis ve temiz suyun borular ile kanala tahliye olması sırasında belirli nedenler ile küçük çatlaklar ya da kırılmaların oluştuğu noktalardan sızan sular su kaçağı olarak tanımlanmaktadır. Su tesisatı borularında oluşan hasarlar, su sızıntısı arızalarına neden olmaktadır. Küçük bir damlamanın yada sızıntının “bize ne gibi zararı olacak ki?” diyerek sorunu görmezden geliyorsanız büyük hata yapıyorsunuz.Su tesisatı borusunda oluşan çatlaklar alt katın tavanında rutubet ve leke oluşmasına sebep olur. Özellikle gider borusunda oluşabilecek her türlü sorunda her zaman profesyonel firmalardan destek almak gerekir. Bu firmalar arasında yer alan Yaşar Tesisat, su tesisatı sızıntısı gideren firma olarak hizmet vermektedir. Su kaçağını gider borularında yerini tespit etmek için kullanılan kameralar, çatlayan veya delinmiş borunun tam yerini noktasal olarak belirleyip gözler önüne sermektedir.

Su tesisatında oluşan arızalar için hasar tespitini kırmadan yapan ekibimiz, termal kamera ve dinleme aletleriyle sorunu belirlemektedir. Çoğunlukla su sızmalarının yaşandığı tuvalet ve banyolardaki fayans arasından sızan suyu belirlemek, ekibimiz tarafından kolaylıkla tespit edilir. Fayans altındaki sızıntı tespit edildikten sonra gerekli tadilat işlemleri ustalarımız tarafından garanti kapsamı içerisinde gerçekleştirilir.En yaygın su tesisatı kaçaklarına örnek olarak pis su kaçakları diyebiliriz. Sadece gider borularının içerisinde kalmayan pis sular zamanla evinizin içerisine de girerek özellikle dolap ve parke üzerinde belli noktalar da birikmeye başlar. Sadece su birikintileri değil aynı zamanda pis suyun etrafa yaydığı kötü koku ve mikroplar sizi rahatsız eder. Bu durumda yapılması gereken ise su kaçağı çözümü başlığı altında bizlere kaliteli hizmetler sunan ve su kaçağı nedir gibi sorularımız hakkında bizi bilgilendirerek bu zamana kadar gider kullanımı sırasında yaptığımız hataları anlatacak bir firmadan destek almak gerekir. Pis su borusunda oluşan hasar ve delinmeden dolayı su kaçağı oluşur. Pis suda su kaçağı meydana geldiğinde alt kat komşunuzun tavanında sararmış su lekeleri göründüğünde, pis su tesisatında kaçak olduğunu anlayabiliriz.Su tesisatı arızaları duvar aralarından sürekli bir sızıntı halindedir. Arızanın kaynağını tespit edebilmek için bir çok teknolojik kaçak bulan tesisat aletleri kullanılmaktadır. Bu cihazların günümüzde yaygın olarak kullanılması gereksiz tadilat işlemlerini ortadan kaldırmaktadır. Su tesisatında oluşan sızmalar, cihazlı tesisat kaçağı bulan ustalarımız tarafından boruların içerisini cihazla ölçtükten sonrasında bulunabilmektedir.Yapılması gereken en önemli işlem kaçak onarımının yapılması sırasında boruların içerisinde kameralar ile hasar tespitine devam ederek sorun oluşturmayacak kıvamda olan kaçaklar içinde en doğru müdahaleleri uygulayarak bir müddet sonra tekrarlamasını engellemektir. Sadece bu işlemler için su kaçağı nedir gibi sorularınızın cevabını doğru bir şekilde alarak eskide uygulanan hataların tekrarlanmaması için kaliteli firmalara duyulan ihtiyaç için biz hazırız…

BİZE ULAŞIN

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

 

Adres:  23 Nisan Mahallesi Kanlıca Sokak 1/A Keçiören/Ankara

Telefon: 

 0553 945 9606 - Tahsin Yaşar

0555 089 1010 - Ahmet Yaşar

Email:  info@ankarasukacaktespiti.com

 

ankarasukacaktespiti.com Yaşar Tesisat'ın Bir Markasıdır...

.

Copyright 2020 All rights reserved.
ankarasukacaktespiti.com