whatsapp

Logar Tıkanıklığı

Logar açma ve logar temizleme, sorunlu alt yapı tesisatlarında profesyonel çözümler üreten firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere bu konuda profesyonel hizmet vermektedir. Hizmetinin kalitesinden ödün vermeyen firmamız hem sizi mutlu etmekte hem de size paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Ev, iş yeri ve diğer yaşam alanlarındaki atık su, logar tıkanıklıklarının kısa sürede giderilmesi hijyen ve genel kullanım açısından çok önemli olduğu bir gerçektir. Yaşamsal alanlarımızdaki bu sistemler en küçük bir arızada bizlere büyük sıkıntılar yaşatabilir. Logar tıkanıklığı büyük bir sorunmuş gibi görünür ve canımızı sıkmaya başlar. Logarınızın tıkalı ve pis olması yaşam alanı içerisindeki herkese büyük ölçekte zarar verebilir.

Kanalizasyon boruları iki nedenden ötürü tıkanmaktadır. Bunlardan ilki, kullanıcı hatalarından kaynaklanan tıkanmalardır. Örnek olarak verilirse;
-tuvaletlere atılan yabancı cisimler
-suda erimeyen cisimler
-çocuklar tarafından atılan oyuncaklar
Kullanan hatasıyla kaynaklanan tıkanmış kanalizasyona basit tıkanıklık denilebilir. Basit kanalizasyon tıkanıklığı belirtileri bir anda ortaya çıkar.
Altyapı Tesisat firması olarak biz,bu basit tıkanıklıkları robot cihazlarla ve deneyimli personel ile rahatlıkla açmaktayız. Firmamız basit kanalizasyon tıkanıklıklarını açarken hiçbir tadilat meydana getirmez. Başka bir tıkanıklık türü, kalitesiz malzemeden veya usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklık türüdür. Bu gibi kanalizasyon tıkanıklıklarına kronik tıkanıklık denilebilir. Bunun gibi tıkanıklıklar kendini aniden belli etmez. Kanalizasyon hattı kullanılabilir ama zamanla sorunlar meydana gelir. Usta hatalarının bir çoğundan kaynaklanan sorunlardan biri, kanalizasyon borusuna yeterli eğimi vermemesidir. Hatta bazı durumlarda logar borusuna ters tepki verildiği bile görülmüştür.

Yaşar Tesisat Profesyonel Olarak Logar Tıkanıklığı Açmaktadır
Tıkanıklığın türüne göre gerekli cihazı kullanmaktayız.
Basit tıkanıklıkları robot ile açmaktayız
Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yapmaktayız. Böylece tıkanıklığın tamamen açıldığından emin oluruz.
Usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklıklarda, logar kuyusunun kapağı açılır.
Logar kuyusu tespit edildikten sonra logar kuyusu dolmuşsa firmamız tarafından logar kuyusu temizlenir.
Logar borularında çökme veya logar borularının ek yerlerinden açıklık varsa, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir.
Bu gibi tıkanıklıklar robotla cihazla çözülemez. Bunun için çöken logar borularının değiştirilmesi gerekir. Değiştirilemeyecek durumda olan logar boruları iptal edilir ve yeni kanalizasyon hattı döşenebilir.
Kanalizasyon açma işleminde bütün aşamaları firmamız kendi bünyesindeki personeller ile yapmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

 

Adres:  23 Nisan Mahallesi Kanlıca Sokak 1/A Keçiören/Ankara

Telefon: 

 0553 945 9606 - Tahsin Yaşar

0555 089 1010 - Ahmet Yaşar

Email:  info@ankarasukacaktespiti.com

 

ankarasukacaktespiti.com Yaşar Tesisat'ın Bir Markasıdır...

.

Copyright 2020 All rights reserved.
ankarasukacaktespiti.com