whatsapp

Lavabo Tıkanıklığı

Mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. Lavaboların tıkanma sebebi bellidir. Genelde kullanıma bağlı olarak tıkansa bile lavabo tıkanıklığına neden olan başka etkenlerde vardır.
Lavabo neden tıkanır?

Yemek artıklarının direk lavaboya dökülmesi,
Yağ kalıntılarının atılması,
Saç, kıl ve sabun kalıntılarının lavaboya bırakılması,
Çay posasının lavaboya dökülmesi,
Tesisatın hatalı döşenmesi,
İnşaat atığının gideri tıkaması,
Kireç ve boya gibi giderden rahat gidemeyen kimyasalların dökülmesi lavaboları tıkamaktadır.
İlk şikâyetler lavabodan su çok yavaş gidiyor şeklinde başlamaktadır. Sonra lavabodan suyun gitmemesi bunu takip eder. Özellikle hanımlar için mutfak lavabolarının tıkanması oldukça can sıkıcı olup bir an önce lavabonun açılması istenir. Lavabo gideri tıkanıklığını kamerayla açan tesisat firmaları bu problemleri ortadan kaldırmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığa yol açan cisimleri görüntüleyen ve uygun aparatlarla bu cisimleri çıkaran ekibimiz, tesisata zarar vermeden, herhangi bir kırma işlemi yapmadan lavabo tıkanıklığı sorununu gidermektedir. Lavabo giderindeki tıkanıklığı robotla gideren firma olarak verdiğimiz hizmette, lavabo taşmasını kameralı cihazlarla Lavabo gideri görüntüleme yapılır ve sorunun kaynağı tespit edildikten sonra pratik bir şekilde tıkanıklık açılır.Lavabo tıkanıklığı sorunu yaşayan bir sahibi öncelikle tecrübeli bir tesisat firmasını arar. Tesisatçılara tıkanıklığı nasıl açtıkları sorulmalı, çalışma yöntemleri öğrenilmelidir. Evde lavabo açıcı kimyasallarla tıkanıklığı açma çabaları sonuç vermez. Hatta bazen sorunun daha da büyümesine neden olabilir. Üstelik lavabo açma kimyasalı fiyatları oldukça pahalı olup, kesin çözüm sunan robotla tıkanıklık açma yöntemine göre masraflıdır.

Bunlarla uğraşarak zaman kaybetmektense bir an önce yetkili bir tesisat ustası çağrılarak kırmadan bu sorundan kurtulmak daha mantıklıdır. Eski yöntemleri kullandığını söyleyen tesisatçılara itibar edilmemeli, ucuza gelecek diye daha fazla masrafa neden olan bir işlem yaptırılmamalıdır. Bu konuda firmamıza güvenebilir, teknolojik cihazlarla kısa sürede tıkalı lavaboları açan ekibimize her zaman itimat edebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığında son gelinen aşama olup, bu dönemde duyulan cümle “lavabodan su taşıyor” cümlesidir. Çünkü gider tıkandığından su gitmemekte, lavabodan taşarak etrafı kirletmektedir. Mutfak lavabosunu tıkayan yağ yemek ve çay atıkları zamanla gider borusunu tıkar. Hatta çürüyüp katılaşarak kötü kokular yaymaya başlar. Her lavabo tıkanıklığı açıyoruz diyene  hemen inanmamak gerekir. Piyasada ve internet ortamında bu tür firmalardan onlarca bulunmaktadır.

Tıkalı lavabo gideri açtırmak için makineli tesisatçı araştırması yapmanız gerekir. Lavabo giderindeki tıkanıklığı kırmadan cihazla açma hizmeti sağlayan firmamız, gider açma işlemi uygularken robot ve kamera kullanmaktadır. Lavabo tıkanıklığını açmak için mutlaka robot ve kameralı cihaz gereklidir. Boruların içi kamera ile görüntülenmeli, tıkanıklığın olduğu yer tam olarak tespit edilmelidir.
Hanımların ilk yaptığı şey lavabo açıcı kimyasal kullanmaktır. Bazen telle lavabo gideri kurcalanır. Kostik dökülür, sirke, karbonat karışımı dökülür veya pompalama yapılır. Tüm bunlar belki anlık lavaboyu açar. Fakat gideri tıkayan atıklar hala yerinde durmaktadır. Bu nedenle kısa bir süre sonra yine lavabolarda su birikmeye ve gitmemeye başlar. Bunlar geçici bir çözüm bile olmaktan öte sadece zaman kaybıdır. Lavabo açmak için boş yere zaman harcamak yerine kırmadan robotlu makineyle lavabo gideri açan tesisatçılar tercih edilmelidir.

Kurumsal tesisat firması lavabo gider tıkanıklığını teknolojiyle gideren robotlu tesisatçıları ile kısa sürede zahmetsiz bir şekilde açar. Evde tek başına uğraşmak ise hem zahmetli, hem sinir bozucu hem de boşa kürek sallamadan ibarettir. Firmamızın robotlu lavabo tıkanıklığı açma hizmetinden her zaman faydalanabilir, Ankara'nın en ücra köşesine hizmet götüren firmamızın kaliteli hizmetlerinden sizler de faydalanabilirsiniz.
Lavabonuz tıkandı ve iyi bir tesisatçı mı arıyorsunuz? O halde hemen bizi arayın ve arıza bildirimi yapın, ustalarımız en kısa sürede evinize gelerek tıkalı lavabolarınızı robotlarla hemen açsın. Kamera ile görüntülenen gider iç yüzeylerini kendi gözlerinizle görün. Dilerseniz kamera kayıtlarını isteyebilir, lavabonuzu tıkayan cisimleri istediğiniz zaman izleyerek tekrar görebilirsiniz. Her tesisatçı kamera ve robot kullanan tesisatçı değildir. Yoldan geçen bir ustayı eve çağırarak ucuza lavabo tıkanıklığı açtırmayı düşünüyorsanız bu iş çok daha pahalıya gelebilir. Tesisat borularınız zarar görebilir veya tam temizlenmeyebilir. Üstelik eski yöntemlerle tıkanıklık açmak çok daha uzun süreceğinden ve etraf kirleneceğinden canınız çok sıkılabilir. Bunun yerine isim yapmış tesisat firmaları ile çalışmanızı öneriyoruz.
Klasik yöntemlerle lavabo tıkanıklığı açma fiyatları pahalıdır. Teknolojik yöntemlerle hem daha ucuz hem de garantilidir. Semt uzaklığı fark etmeksizin her semte aynı fiyatı uygulayan ekibimiz, sektörün en kaliteli hizmetini en ucuz fiyatlarla sunmaktadır. Lavabo açıcı kimyasallar solunduğunda ciğerlere zarar veren ve deriyi yakan tehlikeli kimyasallardır. Üstelik tıkanıklığı açmadığı gibi gider borularına da zarar verebilir. Bunun yerine binanızı güvenli ellere teslim edin ve garantili lavabo açma hizmeti sunan firmamızın tecrübeli ustalarına güvenin.

Teknolojik ekipmanlarla en kısa sürede lavabo tıkanıklığını çözen ekibimiz, sektörün her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan ekibidir. Lavabo tıkanıklığı koku yayma yanında adeta bir mikrop yuvasıdır. Lavaboda biriken sular her zaman lavabonun kirli kalmasına neden olur. Bu da kullanıcılar için oldukça sinir bozucudur. Tüm lavabo tıkanıklığı sorunlarınız için telefonunuzu bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

 

Adres:  23 Nisan Mahallesi Kanlıca Sokak 1/A Keçiören/Ankara

Telefon: 

 0553 945 9606 - Tahsin Yaşar

0555 089 1010 - Ahmet Yaşar

Email:  info@ankarasukacaktespiti.com

 

ankarasukacaktespiti.com Yaşar Tesisat'ın Bir Markasıdır...

.

Copyright 2020 All rights reserved.
ankarasukacaktespiti.com