whatsapp

Banyo&Tuvalet Yenileme

Ev demek sıcacık bir banyo demek… Bazen güne enerjik başlamak için bazen de günün yorgunluğunu atmak için tercih ettiğimiz banyolar, günlük yaşantımızda oldukça önemli bir yer kaplar.
Konut maliyetinde de önemli bir paya sahip olan banyoların, tadilatları sosyal, ekonomik ve kültürel yapı ile ilişkili değişen konfor beklentilerine göre farklılık gösterebilir.
Banyo tadilatları genelde seramik, klozet, küvet veya lavabo değişimi gibi estetik ve işlevsel ihtiyaçlar nedeniyle yapılır. Bunun yanı sıra ısıtma, havalandırma, su ve elektrik tesisatları ile ilgili yaşanan su, nem ve ısı yalıtımı konusundaki yapı fiziği sorunları da tadilatların başlıca nedenleri arasında yer alır.
Banyonuzu uzun yıllar sorunsuzca kullanabilmeniz için tadilat esnasında pek çok teknik detayı göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunlardan bazıları arasında sızdırmazlık için seramik altı su yalıtımının yapılması, bakteri ve küf oluşumuna izin vermeyen teknik çözümlerin tercih edilmesi, seramiklerinizin uzun ömürlü olmasını sağlayacak uygun performanstaki seramik yapıştırıcılarının kullanımı sayılabilir.BİZE ULAŞIN

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

 

Adres:  23 Nisan Mahallesi Kanlıca Sokak 1/A Keçiören/Ankara

Telefon: 

 0553 945 9606 - Tahsin Yaşar

0555 089 1010 - Ahmet Yaşar

Email:  info@ankarasukacaktespiti.com

 

ankarasukacaktespiti.com Yaşar Tesisat'ın Bir Markasıdır...

.

Copyright 2020 All rights reserved.
ankarasukacaktespiti.com